Ahsen Eroğlu’ndan yeni açıklama: Kanım dondu

Cumhur İttifakı’nın adayı Tayyip Erdoğan oyların yüzde 52,16’sını alarak yeniden cumhurbaşkanı seçildi.

‘Menajerimi Ara’ dizisinde canlandırdığı ‘Dicle Ertem’ rolüyle hafızalara kazınan 28 yaşındaki oyuncu Ahsen Eroğlu, sonucun ardından Instagram’da yaptığı paylaşımda “Bana gitme vakti göründü arkadaşlarım yakın zamanda” dedi.

“ÜLKEMİ TERK ETMİYORUM”

Eroğlu paylaşımına gelen tepkilerin ardından yeni bir açıklama yaptı. Türkiye’den tamamen ayrılmayacağını belirten Eroğlu, “Biraz sakin olabilir miyiz? Arkadaşlar elimden geldiğince kafaları netleştirmek istiyorum. Sonuna kadar okursanız çok sevinirim şimdi… Sabahtan beri bana gelen mesajları atılan başlıklara bakıyorum… Ülkeyi terk ediyor diye yazıyor arkadaşlar… Ben ülkemi terk etmiyorum. Burası benim evim, çalışmakta olduğum bir iş arkadaşlarım, ailem, sevdiklerim var. Dönmek üzere giderim… Mesleğini çok seven biri olarak uzun zamandır oyunculuğuma ne ekleyebilirim, çizimlerimi nasıl geliştirebilirim diye düşünüyorum. Kendimi geliştirmek istiyorum. Bana katkı sağlayacak şeylere odaklanmak istiyorum. Tekrar üniversiteye gitmek istiyorum mesela, dil öğrenmek istiyorum. Yani mutsuz olduğum için değil, gelişmek ilerlemek için gitmek istiyorum. Devamını yazmayınca eksik kalmış haklısınız aslında. Bunlar sıklıkla röportajlarımda söylediğim şeyler. Yeni değil yani… Zaten bu niyetlerle gidecek ve sonrasında dönecektim. Ama dün yazdığımda zamanlaması itibarıyla çok yanlış yerlere savruldu” ifadelerini kullandı.

“MESAJ KUTUM KÜFÜR DOLU”

Eroğlu sözlerine şöyle devam etti:

“Son zamanlarda yaşadığımız ayrışmaya sandık başında çok yakından tanık olunca çok üzülüp bahsettiğim uzaklaşmanın şimdi daha iyi gelebileceğini düşündüm. Sandık görevini ülke sevgisi ile üstlenenlerden biriydim ben de… Orada yaşanan haksızlıklar için taraf olmadan mücadele verdim. Belki kabul ederler diye ikramlarımla gittim. Beraber çalışıyoruz, beraber yiyelim içelim istedim. Hiç tanımadığım insanlarla birlikte, farklı dileklerle aynı istekte çalışmak güzel bir deneyim. Kısa sürede ne çok kötü şey yaşadık. Elimizden geldiğince hepsine koşmadık mı? Hepsinde aynı niyetle çalışmadık mı? Kimse kimsenin kalbi için niyet okumasın lütfen. Mesaj kutum küfür kıyamet dolu… Öyle şeyler söylenmiş ki bazılarını okurken inanın kanım dondu… Herkes istediğini düşünmekte özgür tabii ama biraz tartıp öyle karşı tarafa iletsek daha iyi değil mi? Neyin kimde nasıl yara açacağını nereden bilebiliriz? Ama yok yine de böyle düşünüyorum, sen de bu şekilde duyacaksın derseniz bana da kötü sözün kimseye faydasının olmadığını hatırlatmak kalıyor. Söyleyeceklerim bu kadar, okuduğunuz için teşekkürler… Sevgilerimle…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir