Batuhan Karacakaya’nın palavrası ifşa oldu! Final gecesi olay imaj

Nisa Bölükbaşı’nın birinci olduğu Survivor All Star bitmesine karşın sular durulmadı. Müsabakayı 3. olarak bitiren Batuhan Karacakaya, elemede hile yapıldığını sav ederek Acun Ilıcalı’ya karşı şoke eden suçlamalarda bulunmuştu. Ilıcalı ile karşılıklı açıklamalar yapan Karacakaya’nın final gecesinde olay imajı ortaya çıktı. Karacakaya inkar etmişti bakın hangi manzara ortaya çıktı?

AŞK DEDİKODULARINI YALANLAMIŞTI HER ŞEY ORTAYA ÇIKTI

Survivor’da ismi Aleyna Kalaycıoğlu ile aşk dedikodularına karışan Batuhan Karacakaya, müsabaka esnasında bu argümanları yalanlamıştı. Karacakaya, ‘Ben buraya aşk yaşamaya gelmedim’ diyerek “Daha evvel aslında bir defa dilim yandı. Burada herkes benim bacım. Benim buradaki tek sevgilim kupa. Ben buraya şampiyon olmaya geldim ve şampiyonluğa odaklandım” açıklamasında bulunmuştu. Karacakaya bu açıklamasıyla aşk dedikodularını yalanlarken, final gecesi yaşanan bir manzara ortaya çıktı.

BATUHAN’IN ELENMESİNE GÖZYAŞI DÖKTÜ

Nisa Bölükbaşı, Adem Kılıççı ve Batuhan Karacakaya’nın kaldığı final gecesinde Karacakaya’nın elemesine göz yaşı döken bir isim vardı. Bu isimse ismi aşk dedikodularına karışan Aleyna Kalaycıoğlu’du. Batuhan Karacakaya’nın elendiği muhakkak olduğu an Aleyna Çalışkan’ının gözyaşları toplumsal medyada gündem oldu. İkilin 1 yıldır birlikte olduğu tez edildi.

İŞTE O GÖRÜNTÜ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*