Okan Çabalar’ın panik anları! ‘Niçin ilişkilerimi konuşuyoruz ki?’

‘Organize İşler: Sazan Sarmalı’, ‘Eyvah Eyvah’ ve ‘Yalan Dünya’ gibi yapımlarda yer alan oyuncu Okan Çabalar, önceki gece geç saatlerde Etiler’deki ünlü bir dönercideydi. Yanında bir kadın ile birlikte mekandan ayrılıp aracını bekleyen Çabalar, yürüdüğü esnada basın mensuplarının sorularına acayip cevaplar verdi.

“HANGİ İLİŞKİM?”

Oyuncu, “Yeni bir filme başlayacağız. Başka soru sor” diyerek gazetecileri şaşırttı. Geçtiğimiz yıllarda son olarak genç bir kızla görüntülenen Okan Çabalar, eski aşkları ile ilgili soruya ise tepkili bir şekilde şu ifadeleri kullandı:

Hangi ilişkim? Valla ilişkilerimi niçin konuşuyoruz ki şu an?

“O HEYECANLI ŞU AN”

Mekandan bir hanımefendi ile ayrılan Okan Çabalar, gazetecilerin görüntü almasıyla kız arkadaşının yüzünü saklamasının ardından; “O heyecanlı şu an. Bir şey yok gel buraya” diyerek yanına çağırdı.

“AVUKATIM BEN!”

42 yaşındaki Çabalar’ın yanındaki hanımefendi, “Avukatım ben, istemiyorum çekmenizi” diyerek yüzünü sakladı ve tepki gösterdi.

“İYİ AKŞAMLAR ARKADAŞLAR”

Son olarak Çabalar, “İyi akşamlar arkadaşlar, eyvallah” diyerek kız arkadaşını arabaya bindirdi ve daha sonra hızla oradan uzaklaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir