Ölüme atlayışta tanıklar konuştu

Tekirdağ’ın Marmaraereğlisi ilçesinde önceki gece güzellik uzmanı Mehlika Derici (35) ile çiftçilik yapan erkek arkadaşı Selçuk Çetiner’in (45) Aşıklar Tepesi’ndeki uçurumdan düşerek ölümüyle ilgili detaylar ortaya çıktı.

ÖNCE İTTİ, SONRA KUCAKLAYIP ATTI

Sabah’ın haberine göre, Merve Y. adlı görgü tanığı olayın etkisiyle şoka girdiğini anlatarak ifadesinde “Benim doğum günümdü. Eğlence mekanından çıktığımızda alkollüydük. Polis çevirmesini görünce arkadaşlarımızı uyardık. Selçuk, bunun üzerine polisten kaçmak için Aşıklar Tepesi’ne doğru otomobille çıktı. Biz de peşinden gittik. Aralarında kıskançlık yüzünden kavga çıktı. Önce Mehlika’yı itti. Biz yerden kaldırdık. Daha ne olduğunu anlayamadan ‘ölürsek birlikte öleceğiz’ deyip, Mehlika’yı kucaklayıp, uçurumdan aşağıya atladı” dediği öğrenildi.

Merve Y.’nin erkek arkadaşı Arda Tolunay Y. ise ifadesinde, arkadaşları Mehlika Derici, Selçuk Çetiner, kız arkadaşı Merve Y. (32) ve diğer 6 arkadaşı ile birlikte kız arkadaşının doğum gününü kutlamak için balık restoranına gittiklerini belirtti.

Restorandan çıktıktan sonra Marmaraereğlisi deniz feneri tarafına arabalarıyla gittiklerini, burada da bir müddet oturduklarını ve alkol aldıklarını söyledi.

Daha sonra alkolün etkisiyle Mehlika Derici ile SelçukÇetiner’in kendi aralarında kıskançlık yüzünden tartıştıkları ve itişme yaşandığını, sonrasında Selçuk Çetiner’in Mehlika Derici’yi belinden sararak beraber tepeden atladıklarını anlattı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*