Rabia Yaman’ın sır mevti: Meskendeki 3 kişinin tabirleri ortaya çıktı

Olay, dün akşam saat 18.30 sıralarında Esenyurt’ta bir sitede meydana geldi. Sitedeki bir binanın 10’uncu katından düştüğü belirtilen Rabia Yaman, hayatını yitirdi. Olaydan sonra Yaman’la tıpkı konutta olan E.C.A. (14), Volkan C. (19) ve Mehmet K. (24) gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüphelilerin tabirleri ortaya çıktı. 

Şüphelilerden Volkan C. tabirinde “Ben E.N. ve Mehmet’i tanıyorum. Rabia’yla yeni tanışmıştım. Birlikte meskene gittik, alkol almaya başladık. Bir mühlet sonra Rabia alkolün tesiriyle lavaboya gideceğini söyledi. Ayağa kalktı ve cama yanlışsız koştu ben tuttum. Sonra o sırada yandaki odada oturan E. ile Mehmet’e seslenip ‘Bu kız atlayacak’ dedim. E. geldi. Kız kıza konuşalım dedi. İçeride konuşuyorlardı. Sonra Rabia kalktı cama koştu ve atladı” dedi.

‘RABİA ATLADI’ DİYE BAĞIRDI

Mehmet K.’nin ise tabirinde “Ben ve E. odada otururken Volkan bu kız atlayacak diye seslendi. Biz yanlarına gittik. E. ile Rabia kız kıza konuşuyorlardı. Biraz sonra E. ‘Rabia atladı’ diye bağırdı. Ben öbür bir şey görmedim, bilmiyorum” dedi. 

Olayla ilgili gözaltındaki 3 şüphelinin süreçleri devam ediyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*