Seda Bakan: Erkek çocuk için artık damatları seveceğiz!

Seda Bakan, 2014 yılında Ali Erel ile nikâh masasına oturmuş, 2019’da kızı Leyla’nın dünyaya gelmesiyle ilk kez anne olma mutluluğu yaşamıştı. Bakan, önceki gün ikinci kez anne oldu. Ünlü oyununun yakın dostu Hadise Açıkgöz, güzel haberi Instagram hesabından yaptığı ve “Hoş gelmiş minnoşumuz” notunu yazdığı paylaşımla duyurdu.

“ANNE VE BEBEĞİN SAĞLIK DURUMU GAYET İYİ”

Seda Bakan da aynı fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınladı. Ünlü çift, bu sabah İstanbul’da özel bir hastanede dünyaya gelen kızlarına ‘Ela’ ismini verdi. Doğumun gerçekleştiği hastaneden yapılan açıklamada, “Anne Seda Bakan Erel ve bebeğin sağlık durumları gayet iyi. Sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz” denildi.

TABURCU OLDU

İkinci kez anne olmanın mutluluğu yaşayan 36 yaşındaki oyuncu, doğum yaptığı hastaneden taburcu oldu. Eşi ve kızlarıyla birlikte hastaneden çıkış yapan Bakan’ın mutluluğu gözlerinden okundu.

Basın mensuplarıyla konuşarak kızı Ela’nın sağlık durumunun iyi olduğunu ve güzel bir doğum süreci geçirdiğini ifade eden Seda Bakan, “Ailemiz kızlar kampı gibi oldu. Ali’de bir tane daha kızı olsun çok istiyordu, onun dilediği oldu. Bizim ailede sadece kız var biliyorsunuz. Erkek için artık damatları seveceğiz” diyerek gülümsedi.

“İLK ARAYAN HADİSE OLDU”

Doğum haberini ilk Hadise’nin duyurması hakkında da konuşan Seda Bakan, “Canım Hadise’ciğim ilk anne olduğumda da ilk ziyaret edenlerdendi. Burada da ilk arayan oldu. Onu çok seviyoruz” ifadelerini kullandı.

“NEYDİM, NE OLDUM”

Seda Bakan, geçtiğimiz mayıs ayında İspanya’nın Barselona kentine gitmişti. Güzel havanın tadını çıkaran ünlü oyuncu, plajda çekilen tatil fotoğrafını sosyal medyada paylaşmayı ihmal etmemişti.

2018 yılında da aynı yerde tatil yapan beş aylık hamile Seda Bakan, bir milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından ‘tbt’ etiketi ile iki fotoğrafını karşılaştırmış ve altına “Neydim, ne oldum adlı çalışma” notunu düşmüştü.

BEĞENİ VE YORUM YAĞDI

Yaklaşık 60 bin beğeni alan gönderiye; “Her zaman güzelsin”, “Anasın sen ana”, “Annelik çok yakıştı”, “Maşallah”, “En güzel değişim”, “Şimdi de annelik güzelliği var üzerinde” ve “Her zaman zarif” şeklinde yorumlar gelmişti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*