‘Survivor’da olay yaratan şiddet olayı! Demet Akalın’dan diskalifiye çağrısı

Survivor’da Osman Can ile mücadelesini kaybeden mavi takım yarışmacısı Ertuğ Onur Yaşlıoğlu’nun, kırmızı takımdan Asena Demirbağ’ın karın boşluğuna vurması sosyal medyada gündem oldu. Parkur alanı bir anda karışırken, konuya şarkıcı Demet Akalın da kayıtsız kalamadı.

İddialı isimlerden Asena, geçtiğimiz haftalarda Senem Genç ile tartışmaya girmiş ve fiziksel şiddet uygulamıştı. Bu olay sonrası yarışmacı, 6 ödül oyunundan men cezası almıştı.

“ÖNCE KÜFÜR EDİYORSUN SONRA KADINA VURUYORSUN”

Ertuğ’un parkur alanında Asena’ya vurduğunu gören Nefise Karatay, takım arkadaşına sahip çıktı. Ertuğ’a tepki gösteren Nefise, “Önce bana küfür ediyorsun, sonra kadına vuruyorsun. Bu ne?” diyerek isyan etti.

Asena da Ertuğ’un bu hareketi kasıtlı olarak yaptığını söyledi. Kırmızı takımda yarışan Asena, olay sonrasında Ertuğ’un kendisine vurmadığını söyleyen yarışmacılara, “Vurmadı diyordun. Yaptığı şeyi sana göstereyim mi?” sözleriyle tepki gösterdi.

ÖZÜR DİLEDİ

Kamera kayıtlatını inceleyen sunucu Murat Ceylan’ın uyarısı üzerine Ertuğ, kasıtlı bir hareket yapmadığını, nabzı yüksel olduğu bir anda refleks olarak bu görüntüye neden olduğunu söyledi ve Asena’dan özür diledi.?

DEMET AKALIN KAYITSIZ KALMADI!

Birçok sosyal medya kullanıcısı, fiziksel temasın olduğu görüntüleri paylaştı ve Ertuğ’u hedef tahtasına koydu .Sıkı bir Survivor izleyicisi olan Demet Akalın da Ertuğ’un hareketine sessiz kalamadı.

Ünlü şarkıcı, Survivor 2023’ten bir görüntünün paylaşıldığı videoya yaptığı yorumlarla tepkisini ortaya koydu.

Efendiler karna vurmaz. Saçını çekti diye kadına 6 ödül ceza verdiniz. Karın boşluğuna vuruyor kızın, ne güzel dünya. Acun Ilıcalı diskalifiye. Yeter bu çocuğun yaptıkları.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir