Tarhan Fazilet son seyahatine uğurlandı

Eski CHP Genel Sekreteri, eski Sanayi ve Teknoloji Bakanı, KONDA Araştırma ve Danışmanlık Şirketi’nin kurucusu Tarhan Fazilet, bugün İstanbul’da düzenlenen cenaze merasiminin akabinde Aşiyan Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenazeye CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve HDP Eş Genel Lideri Pervin Buldan ile çok sayıda kişi katıldı.

Bodrum’da çarşamba günü hayatını kaybeden Tarhan Fazilet için bugün İstanbul’da bulunan Bebek Camisi’nde cenaze merasimi düzenlendi. Taziyeleri, Erdem’in ailesi kabul etti.

Cenazeye CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, HDP Eş Genel Lideri Pervin Buldan, Tarhan Erdem’in ağabeyi ve eski TBMM Lideri Kaya Fazilet, eski CHP Genel liderleri Altan Öymen ve Hikmet Çetin, CHP Genel Lider Yardımcısı Seyit Torun ve Küme Başkanvekili Engin Altay ile CHP Genel Lider Başdanışmanı Tuncay Özkan, HDP Küme Başkanvekili Saruhan Oluç, CHP İstanbul Vilayet Lideri Canan Kaftancıoğlu ve çok sayıda siyasetçi ile eski İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Nurettin Sözen, eski Basın Kurulu Lideri Oktay Ekşi, Erdem’in ailesi, yakınları ve sevenleri katıldı.

Tarhan Fazilet, öğlen namazı sonrasında kılınan cenaze namazının akabinde Aşiyan Mezarlığı’nda gözyaşları ortasında toprağa verildi. (HABER MERKEZİ)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*