Ünlü şarkıcı Taylor Swift’in yeni aşkı ortaya çıktı

İngiliz aktör Joe Alwyn’le (32) uzun zamandır sürdürdüğü ilişkisini sona erdiren Grammy ödüllü şarkıcı Taylor Swift’in (33) yine ünlü bir İngiliz’e gönlünü kaptırdığı iddia edildi.

Şimdilerde müzik grubu The 1975’in solisti Matty Healy ile birlikte olduğu söylenen Swift’in ilişkisini bu cuma günü Nashville’deki konserde ilan edeceği konuşuluyor.

Taylor Swift’in yeni aşkı, Matty Healy…

Sun’ın haberine göre, Swift, altı yıllık sevgilisinden henüz geçen ay ayrılmış olsa da, çifte yakın bir kaynak, “O ve Matty birbirlerine delicesine aşıklar. Henüz ilişkinin çok başlarındalar ama ‘doğru kişi’ gibi hissediyorlar. Aslında bundan on yıl kadar önce, çok kısa bir süre çıktılar ancak doğru zaman değildi.” dedi.

Joe Alwyn ve Taylor Swift altı yıl boyunca birlikteydi…

GEÇEN AY AYRILMAMIŞ

Çift ilişkileri hakkında henüz bir yorumda bulunmazken onlara yakın bir kaynak, Swift ve eski sevgilisi Alwyn’in aslında şubat ayında ayrıldığını, bu nedenle ünlü şarkıcının bir ilişkiden diğerine geçmediğini belirtti. 

Aynı kaynak, “Taylor şu anda The Eras Tour’un ABD ayağının ortasında, Matty ise kendi konser turnesinde, bu yüzden ikisi de meşgul ama sürekli iletişim halinde kalmak için ellerinden geleni yapıyorlar.”

“İki uluslararası megastar olarak, birbirlerinin işlerinin baskısını herkesten daha iyi anlıyorlar ve birbirlerinin kariyerlerini inanılmaz derecede destekliyorlar.” diye ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir